O firmie

 

 

POLITYKA ZINTEGROWANEGO SYSTEMU ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ I ŚRODOWISKIEM
WG ISO 9001:2015 ORAZ ISO 14001:2015


Bimo Tech sp z o.o. działa z pasją i specjalizuje się w dostarczaniu produktów i usług dla przemysłu, stale spełniając lub przekraczając oczekiwania klientów.

Od 1992r firma Bimo Tech Sp. z o.o. (do 2013 działająca jako BIMO) specjalizuje się w produkcji, a także dystrybucji materiałów i surowców dla przemysłu. Wiodącymi produktami są wyroby z tytanu, wolframu, molibdenu, niobu, tantalu, cyrkonu, niklu. Ponadto oferujemy szereg innych materiałów metalicznych i niemetalicznych.
 
Rutynowo przetwarzamy złożone i zróżnicowane zlecenia, począwszy od standardowych produktów, takich jak pręty, arkusze, rury do precyzyjnie obrabianych elementów o ścisłych tolerancjach wymiarowych.

Bimo Tech zapewnia wysoką jakość zarządzania i obsługi dążąc do zaspokojenia potrzeb naszych klientów i innych zainteresowanych stron oraz minimalizacji negatywnego wpływu na środowisko.
 
Nieustannie szukamy okazji do umocnienia naszej dotychczasowej obecności na rynku europejskim, staramy się nieustannie doskonalić, aby sprostać światowym standardom jakości i środowiska we wszystkim co robimy.

 

 

                                                                                  Marcin Orzechowski

                                                                                  Prezes

 

 

pełny HTML | wersja mobilna